Smaczne obiady w firmie


Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach firmy muszą wysoko stawiać poprzeczkę, aby przyciągnąć do siebie nowych pracowników. Podczas rozmowy o pracę, jako zachętę podaje się bardzo dużo dodatkowych usług pozapłacowych, które przyszły pracownik może odebrać jako duży atrybut przekonujący go do podjęcia pracy w danej firmie.
Jednym z takich pozapłacowych dodatków są na pewno obiady dla pracowników. Jak wiadomo wyżywienie jest dość kosztowne, a więc jeśli pracodawca oferuje obiady dla pracowników, to jest to szczególnie atrakcyjny dodatek.
Obiady dla firm są coraz bardziej popularne i oferowane, zwłaszcza w dużych miastach. Catering może być zróżnicowany, co oczywiście ma przełożenie na wysokość faktury dla firmy zajmującej się dostarczaniem jedzenia. Czy warto jednak oferować takie dodatki swoim pracownikom?
Na pewno warto spróbować. Oczywiście wielu pracowników lubi osobiście przygotowywać swoje posiłki, inni ze względu na specjalną dietę i wykluczenia również się nie zdecydują, ale spora część pracowników na pewno zechce spróbować takiego dodatku od pracodawcy.
Obiady dla pracowników mogą mieć charakter zróżnicowany, na początek warto zdecydować się na jeden dzień w tygodniu i zobaczyć, z jakim wydźwiękiem spotka się to w firmie.

Zobacz polecane: Obiady Poznań.